Similar lots by type
-
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180 / 240 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#17
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#625Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#104
“Bezoek aan de gevangene”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
"Visite au prisonnier". Huile sur carton. Sans signature. XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40 / 60 -
#487
Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.
Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. h: 9 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#309Jules de SennezcourtPeriod: 1818 - 1866
“Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.
"Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#690
Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillésNo longer availableDim. H: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#203Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300 / 500 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#461
Twee theepotjes van Chinees porselein met een famille-vertedecor. Eind XIXe eeuw. Eén dekseltje niet origineel.
Deux théières en porcelaine chinoise famille-verte. Fin XIXième siècle. Un couvercle non-assorti.No longer availableDim. h: 9 & 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#360The Executive
Een oude wandtelefoon. Loskomende fineer boven en onderaan.
Ancien téléphone mural. Usures au placage.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591
Drie netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze met staf.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642
Een ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#424
Twee kopjes en twee schoteltjes van Canton porselein (één schoteltje gelijmd), evenals een dito bord (Ø 25 cm). Chinees werk, XIXde eeuw.
Deux tasses et deux coupelles en porcelaine canton ( une coupelle à été collée), une assiette diamètre 25 cm. Oeuvre chinoise, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#336
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde en gebogen deur in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Une encoignure en chêne avec une porte moulurée et galbée. +- 1800.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohanger.
Pendentif en or jaune 18 ct au porte-photographie gravé.No longer availableDim. 7,79 gEstimate: € 180 / 250 -
#698
Een lot Imariporselein, bestaande uit een schotel, een bord, en grote en twee kleine kommen.
Un lot d'objets en porcelaine d’Imari, comprenant un plat, une assiette, deux petits et un grand plat.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Une aquarelle. Signée et datée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#768
Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.
Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 50