#222Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#262“Audrey Hepburn”. Een ingelijskte kleurenfoto.
"Audrey Hepburn." A framed color photo.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten marquise slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. Tweevoudig te dragen.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds and marquise-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct. Can be worn in two ways.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#70Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.48 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 650 / 750 -
#349“Kind met knuffels”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Child with stuffed animals." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 20 / 40 -
#5Acht verschillende Sterling zilveren peper en zoutvaatjes.
Eight different Sterling silver salt and pepper shakers.No longer availableDim. 46,0 g H: 3,4, en 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#334J. VeillesseEen uitschuifbaar boekenrekje, de twee opstaande zijden versierd met geschilderde jachthonden in een landschap. Gesigneerd.
An extendable book rack, the two upright sides decorated with painted hunting dogs in a landscape. Signed.No longer availableDim. H.19 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
An African wooden sculpted figurative figure, Congo.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 60 / 80