#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#244“Madonna en Kind”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw, naar de barok. Enkele herstellingen.
"Madonna and Child". Oil on canvas. Flemish School, 19th century, in the style of the Baroque. Some restorations.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Willy JocquePeriod: 1900-1960“Stadsgezicht met bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Scheurtje in doek aanwezig.
"Cityscape with Bridge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Tear in the canvas present.No longer availableDim. 53 x 65,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#434Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Een man met een pet”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"A man with a cap". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 44,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 650 / 750 -
#418Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
A copper table lamp with a richly decorated copper base in Louis XVI style with fabric shade and fringes.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80