#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#363Een schaalmodel in beschilderd hout van een Boeing E-3 Awacs van de NATO.
A scale model in painted wood of a Boeing E-3 Awacs from NATO.No longer availableDim. h 22 x l 46 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#39André Gailliaerde“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309“Bloemenstilleven met gt handtekening theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.
"Flower still life with signed teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
A Louis XV-style wooden secretary with mahogany and root veneer. Green leather writing surface and bronze ornaments.No longer availableDim. 102 x 92 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#653Maria Innocentia HummelEen lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 5 Hummel figurines, numbers 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0, and 58 2/0. Late 20th-century pieces.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Een 6-delig toiletstel in geslepen kristal, mauve in de massa gekleurd. Van de grootste karaf ontbreekt de dop.
A 6-piece toilet set in cut crystal, colored in mauve in the mass. The largest decanter is missing the stopper.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
#261Een lot van 7 doosjes met glazen negatieven van de wereldtentoonstelling van 1930 te Antwerpen.
A lot of 7 boxes containing glass negatives from the 1930 World Exhibition in Antwerp.No longer availableDim. 9 x 12 cmEstimate: € 120 / 180