#324Een barokke tafelspiegel van gedreven en verzilverd metaal.
A Baroque table mirror of embossed and silver-plated metal.No longer availableDim. H: 43cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, with some tears in the seam.No longer availableDim. 162x80x93 cm222x80x93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#112“Stormachtige zee aan de rotskust”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Stormy sea at the rocky coast". A 19th-century painting, oil on panel in gilded frame, not signed.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#20Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 700 / 800 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,69 ct.
A pair of 18 kt three-color gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.69 ct.No longer availableDim. 12,57 gEstimate: € 1800 / 200 -
#82Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
"Morocco 1970". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, titled on the back. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 25 x 34,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#212“Amazones”. Litho. Draagt een handtekening Dali.
"Amazons". Lithograph. Bears a signature Dali.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 220