#297Michel Caugant2 vintage aardewerken kreeften als terrine. Onderaan gemerkt.
2 vintage earthenware lobster terrines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 9 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974Een lot van 2 aquarellen met deurzichten, beide gesigneerd Flor Van Reeth.
A lot of 2 watercolors featuring doorways, both signed by Flor Van Reeth.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#103Een uit perenhout gesculpteerd Corpus Christi beeldje. Armen manco. Eind 17e - begin 18e eeuw. Afkomst antiquair Maes Roger, Antwerpen
A pear wood-sculpted Corpus Christi statue. Arms missing. Late 17th - early 18th century. From antiquarian Maes Roger, Antwerp.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
"11 Rubis" A wooden mantel clock with gilded ornaments. Marked on the dial.No longer availableDim. 26 x 72 x 18 cmEstimate: € 120 / 180