#29Louis Van den Eynde“Stilleven met stolp”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd L. Van Den Eynde en gedateerd 1958.
"Still life with dome". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed L. Van Den Eynde and dated 1958.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438BeckerEen 143-delig bestek gemerkt Becker 1000-100 met bijhorende cassette in verzilverd metaal met 4 extra doosjes bestaande uit: -23 messen, 12 vismessen, 25 soeplepels, 12 foffielepels, 12 dessertlepels, 11 dessertvorkjes, 36 vorken en 12 stuks serveer/snij-bestek.
A 143-piece cutlery set marked Becker 1000-100 with matching silver-plated metal case and 4 additional boxes consisting of: 23 knives, 12 fish knives, 25 soup spoons, 12 coffee spoons, 12 dessert spoons, 11 dessert forks, 36 forks, and 12 serving/cutting utensils.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#519Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and a ruby of approximately 1 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,09 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#226Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
A sturdy wooden industrial design dining table with black lacquered square metal legs.No longer availableDim. 80 x 220 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#435Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.No longer availableDim. H: 50cm & 24cmEstimate: € 40 / 60