#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Matabei Iwasa“Men and women dancing together, en playing together”. Japanse houtsneden naar Matabei Iwasa.
"Men and women dancing together, and playing together." Japanese woodcuts by Matabei Iwasa.No longer availableDim. 27 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#332Jan Kennis“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#354Vermuyten“Foo-Dogs Stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Foo-Dogs Still Life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two old-cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 380 / 450 -
#53Endre Szasz Hollohaza HungaryEen vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.No longer availableDim. 26 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120