#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Must de CartierEen design zonnebril, reeks Panthere Wild. In bijhorend doosje met documentatie.
A designer sunglasses, Panthere Wild series. In original box with documentation.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#56Een verweerde plantenstaander met twee ronde tabletten en sporen van lichtgroene verf.
A weathered plant stand with two round shelves and traces of light green paint.No longer availableDim. H. 90, Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652Een beeld van een paard in leder, met zadel.
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150