#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een massief houten piëdestal gedraaid in meerdere houtsoorten.
A solid wood pedestal, turned in various types of wood.No longer availableDim. h 93 x Ø 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#450Een art deco platina dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +-1 ct.
An Art Deco platinum ladies' watch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 24,60 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
A side table in Breton style with caning and a round glass top.No longer availableDim. h 44 x Ø 49 cmEstimate: € 30 / 40