#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175Spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.
Mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.No longer availableDim. 176x108 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#259Jules De CortPeriod: 1918-1999Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel in vergulde kader. Een bloemenstilleven, een interieur en een havenzicht, allen gesigneerd Juul De Cort.
A lot of 3 paintings, oil on panel in gilded frames. Includes a flower still life, an interior scene, and a harbor view, all signed by Juul De Cort.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.No longer availableDim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800