#247Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Een Dame”. Een aardewerken gesculpteerde buste. Onderaan gesigneerd en genummerd 14/15.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
#457Cosmic PercussionEen houten Conga set met lederen vel en metalen houders, gemerkt.
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#64Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 35/100.
"Self-portrait". A lithograph on paper. Signed and numbered 35/100 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 72,5 x 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#698Glasfabriek RupelEen vintage vaas in Booms glas, glasfabriek de Rupel, model ‘Ilse’ nr.43 in de catalogus. Ca. 1950.
A vintage vase in Booms glass, glass factory de Rupel, model 'Ilse' no.43 in the catalogue. Circa 1950.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#305Een lot van 3 vintage messing schilderijlampen, waarvan 1 groter formaat.
A lot of 8 Chinese carved figurines in soapstone depicting various scenes related to fauna and flora.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120