Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.

Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Color F. SI1.

Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,54 ct. Couleur F.SI1.
SKU: 2409190305.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #305
Estimate: € 1100 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #258

    “Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.

    ”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #852

    Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.

    Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø 23,50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #464

    Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.

    Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217
    Marc Sleen

    “Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Eerste druk, 1948. Matige tot goede staat. Enkele bladzijden met kleine scheurtjes. Kaft hersteld in rechter bovenhoek achteraan.

    ”Het geheim van Matsuoka”. Ed. De Gids. Première édition. 1948. En bon état. Quelques pages montrent une petite déchirure. Couverture restaurée au dos droit à l’arrière.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #843

    Een kleine bronzen brûle-parfum. Japans werk.

    Petit brûle parfum en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #463

    Een lot van 53 oude reclamespeldjes.

    Un lot de 53 pins publicitaires anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #875

    “Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.

    ”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 38 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #770

    Een oud ankerlicht van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.

    Une ancienne lumière de navigation en cuivre jaune et rouge. Marque Tavernier, Ostende.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #573

    Een Chinese snuffbottle met handgeschilderd decor. Onderaan gesigneerd.

    Un flacon ‘snuffbottle’ chinois à décor peint à la main. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #420

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #709

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 36 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More