#362Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#533Een art deco vaas van gekleurd glas.
#796HamadanEen Perzische wollen loper.
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
#853Twee diverse neo-barokke kandelaars van messing.
#228“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
#783Een antieke theepot van Naams aardewerk. Randschade aan het deksel.
Une théière antique en faïence de Namur. Éclat au couvercle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#483Een boek over de beeldende kunst in en om Waregem van 1972.
#628Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#565Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Un fauteuil sculpté style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120