#731Art nouveau vaasje van kobaltblauw glas bovenaan versierd met libellen van verzilverd metaal. Gemerkt WMF en genummerd.
Un vase Art Nouveau en verre bleu cobalt, décoration de libellules en métal argenté. Marque WMF et numéroté.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
#49Ernest Dosschel (?)“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.
Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
”Hech sur la route des Saintes” et “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 22 x 33 en 13 x 19 cmEstimate: € 60 / 100