#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#806Bochara. Een Oosters karpet. Handgeknoopt.
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
#515Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’onyx.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#659Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500