Other lots in this auction
-
#161
Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.
Une paire de vases Empire en porcelaine de France à décors polychromes de paysages et de dames dans une garde-robe.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 260 / 280 -
#771
Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#149Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#737
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#9J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableDim. 32 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met in princess cut geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,32 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 5,32 ct.No longer availableDim. 19,05 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#269Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66
Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40 -
#570
Een notenhouten speeltafel met een draaiend klapblad en een tussenblad.
Une table de jeu en noyer à tablette tournante et entretoise.No longer availableDim. 64 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718
Een gesculpteerd albasten snuffbottle.
Un flacon ‘snuffbottle’ sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 130 -
#223Célestine Vermoelen
“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#42
“Landschap”. Olieverf op paneel. Recent werk naar de XVIIde eeuw.
”Paysage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XVIIème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80