#599‘Bergzicht met brug en huisjes’, aquarel op papier met witte passepartout.
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#432“Naakt”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#67Een lot van 5 stuks zilver, bestaande uit 2 sauspotjes met lepeltjes en een schaaltje. Diverse merktekens.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500 -
#535Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#687Lladro‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.