#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.
A terracotta bust of a young lady with long hair. Signed by Koos Van Der Kaay and dated 1950.No longer availableDim. h 55 x b 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#604Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.
#81Een lot van 2 decoratief gietijzeren kanonnen met gesculpteerde ornamenten.
A lot of 2 decorative cast iron cannons with sculpted ornaments.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
A cut crystal vase with green inclusions. With label and marked at the bottom.No longer availableDim. 18 x 9,5 cmEstimate: € 100 / 150