#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#534Een groot meerkleurig handgeknoopt tapijt.
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300 -
#388Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
An Aztec mask sculpted from obsidian. Origin, Teotihuacan.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#197Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#616Een houten vierkante opium-salontafel.
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587Een keramische schaal in een rustieke stijl met een reliëfdecoratie in het centrum, mogelijk een bakvorm.
A ceramic bowl in a rustic style with a relief decoration in the center, possibly a baking form.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 30 / 40