#122Alphonse Mora“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
"Winter village view at the pond". A painting, oil on canvas, signed by Alphonse Mora.No longer availableDim. 87.5 x 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#308Michel CaugantEen lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
A lot of 6 vintage earthenware duck terrines.No longer availableDim. 15,5 x 21 cm - 14 x 27 cmEstimate: € 160 / 220 -
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
Two antique earthenware bowls, from Song dynasty.No longer availableDim. h 7,5 - Ø 17 & 16,5 cmEstimate: € 100 / 120