#352J. Vogels“Dorpszicht met bomen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan getekend J. Vogels.
"Village view with trees". A painting, oil on panel, signed on the back J. Vogels.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Een oude Franse bajonet met opschrift: ‘Mre d’armes de St Etienne, Juillet 1876. Het houten deel van het handvat ontbreekt.
An old French bayonet inscribed: "Mre d'armes de St Etienne, July 1876". The wooden part of the handle is missing.No longer availableDim. l 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#100Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met fijne schakels.
An 18 kt yellow gold necklace set with fine links.No longer availableDim. 42 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#109M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.31 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 700 / 800 -
#409Georges Steel“Koe in rust”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Georges Steel en gedateerd.
"Cow at rest". A painting, oil on panel, signed Georges Steel and dated.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
A midcentury sideboard in rosewood veneer on chrome legs with 4 doors. Circa 1960.No longer availableDim. h 86 x 245 x 46 cmEstimate: € 400 / 600