#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#108“Costumen ende Keuren der stede van Oostende”. Herdruckt in’t Laer 1674. Met Privilegie van beyde de Raeden.
"Costumes and Regulations of the city of Oostende". Reprinted in the Lower 1674. With Privilege of both Councils.No longer availableDim. 8 x 38.5 x 26.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#654Hubert WilmPeriod: 1887 - 1953“Femmes au bain”. Een ets op papier getekend binnen de plaat ‘Wilm’ en gedateerd 1912.
"Women Bathing". An etching on paper signed within the plate 'Wilm' and dated 1912.No longer availableDim. 22x13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#102Grison“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Grison.
"Harbor view." A painting, oil on canvas, signed Grison.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#284Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Horses with Barge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Tien langspeelplaten. *Miriam Makeba, “The World of..” (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (sletige hoes). “Forbidden Games” (RCA INTS 1436), Duitsland 1973. *Ernie Watts Quartet, “Planet Love” (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, “Third Stream” (Atlantic 940 044 Sereo), Frankrijk 1970. “On Tour” (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? “Star Collection” (Midi 20 014 Stereo), Duitsland. * Dizzy Gillespie, “Something old, something new” (Mercury 6336 304 Stereo), Nederland(..)
Ten long-playing records. *Miriam Makeba, "The World of.." (RCA Victor LSP 2750 Stereo), U.S. 1963 (worn sleeve). "Forbidden Games" (RCA INTS 1436), Germany 1973. *Ernie Watts Quartet, "Planet Love" (WPJ ST20155 Stereo), U.S. 1969. *The Modern Jazz Quartet, "Third Stream" (Atlantic 940 044 Stereo), France 1970. "On Tour" (Solid State 18035 Stereo), U.S. 1974? "Star Collection" (Midi 20 014 Stereo), Germany. *Dizzy Gillespie, "Something old, something new" (Mercury 6336 304 Stereo), Netherlands 1(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#502Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Zeilschepen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Sailboats". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 300 / 400