#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#208MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#339Een deels verguld koperen tafellamp op drie leeuwenpootjes.
A partly gilded copper table lamp on three lion paw feet.No longer availableDim. h 67 x 43 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#390Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200