#648“Toekan”. Een vogel van Murano glas.
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
#628Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.No longer availableDim. h 36 en h 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#423Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
An African wooden sculpture depicting a family scene with a spherical pot on top, from Congo. Lateral crack present in the pot.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een set van 2 grote houten vazen toegeschreven aan De Coene Frères uit de eerste helft van vorige eeuw. Vertonen barstjes en geloste naden, de kleinste vaas is aan de kraag gelijmd.
A set of 2 large wooden vases attributed to De Coene Frères from the first half of the previous century. Show cracks and loose seams, the smaller vase is glued at the collar.No longer availableDim. h 97 en h 73 cmEstimate: € 300 / 400 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350