#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#367Odette DijeuxTiberghienEen lot van 2 vintage schalen, midden vorige eeuw, bestaande uit een oranjerode met de voorstelling van een jager, onderaan gemerkt Tiberghien en een groene met een haan, gemerkt Odette Dijeux. De laatste heeft schilferschade op 2 plaatsen.
#295Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.
A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.No longer availableDim. +h 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474Wassily KandinskyPeriod: 1866-1944“Tâche rouge II”. Een kleurenlitho op papier. Uitgave Maeght Editeur, Paris. Centraal verticale vouwlijn aanwezig.
"Red Spot II". A color lithograph on paper. Published by Maeght Editeur, Paris. Central vertical fold line present.No longer availableDim. 36,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#556Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden design table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3Drie veelkleurige porseleinen beeldjes, een bloemenverkoper (H. 17 cm), een keizerin (H. 18 cm) en een jonge vrouw met een windhond op een bankje (H. 17 cm). Saksische merken, omstreeks 1900.
Three multi-colored porcelain figurines, a flower seller (H. 17 cm), an empress (H. 18 cm), and a young woman with a greyhound on a bench (H. 17 cm). Saxon marks, circa 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#381Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
A vintage desk lamp in black and chrome metal, adjustable.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#589Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974Een lot van 2 aquarellen met deurzichten, beide gesigneerd Flor Van Reeth.
A lot of 2 watercolors featuring doorways, both signed by Flor Van Reeth.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 120 / 180