Similar lots by type
-
#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180 / 200 -
#319Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 167 x 90 cmEstimate: € 420 / 480 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#62“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
”Nu”. techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Dooiewaard.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 300 / 350 -
#431Drie grote schelpen, waaronder een strombusschelp.
Trois grands coquillages, dont un coquillage strombus.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#221Twee verschillende gietijzeren vuurbokken. XVIIe eeuw.
Deux chenets en fonte. XVIIe siècle.No longer availableDim. h: 55 & 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Boch Studio d’artTwee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Boch La LouvièreKobaltblauwe vaas van zachte pasta met verguld decor. Onderaan gemerkt. Schilfer onderaan.
Un vase en pâte de verre bleu cobalt et décor doré. Marque sous la base. Eclat en dessous.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#773Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#598“Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.
”Couple japonais”. Deux statues en bronze.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#628Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Een eikenhouten hangvirtrine met één deur.
Vitrine à pendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 30 / 40

