Similar lots by type
-
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 167 x 90 cmEstimate: € 420 / 480 -
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180 / 200 -
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#547Een zittende Guan Yin met ruyi. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc de Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi. En porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#687Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw op wit plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décor de plantes bleu sur blanc. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#701Een zittende figuur met scroll van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Une figure assise avec un rouleau chinois, en porcelaine monochrome blanche, dans l’esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
”Chien couché”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#738Tri-ang Toys, EnglandEen blikken speelgoedmelkwagen met negen plastic melkflesjes. Jaren ‘60.
Un jouet en fer blanc : un camion laitier et neuf petites bouteilles en plastique. Années ‘60.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#201J. Moigniez“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800 / 850 -
#783Een lot van drie diertjes van meerkleurig aardewerk van Makkum, bestaande uit een meerkleurige koe, een fazant en een een geit in blauw-wit. De laatste met een ontbrekende hoorn.
Un lot de faïence polychrome de Makkum comprenant trois petits animaux: une vache, un faisan et une chèvre bleue-blanche (une corne manquante).No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600

