Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde butlerspiegel van verguld hout.

Een ronde butlerspiegel van verguld hout.

Un miroir majordome rond en bois doré.
Dim. Ø: 81 cm
SKU: 2310180246.
Category: Spiegel.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #236

    Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.

    Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.
    No longer available
    Dim. 103 x 68 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #770

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #319

    Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.

    Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.

    Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #644

    Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.

    Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 127 x 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #28

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #674

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #586

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 167 x 90 cm
    Estimate: € 420 / 480

Other lots in this auction

  • #618

    Een geborsteld stalen moderne tafellamp.

    Une lampe moderne en acier brossé.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #535
    Louis Gaye à Lestele

    Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Limoges

    Een siervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine polychrome au décor fleuri. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #314
    Jaky Lefrançois

    Twee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.

    ”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 30x40 cm; 33x48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #211

    Een lot van drie Duitse verordeningen uit bezet België, Eén uit 1914 en twee uit 1915.

    Un lot de trois arrêtés allemands datant de l’occupation de la Belgique. Un de 1914 et deux de 1915.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282
    P.L. Mastraeten

    “Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.

    ”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #495

    Lot obligaties.

    Un lot d’obligations.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #129
    Jacobs

    “Wasvrouw in de Vlaaikensgang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Laveuse de linge, Vlaaikensgang”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #9

    “Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.

    ”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 13 x 16 & 12 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #149
    F. Joacim

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 80 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #485

    Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.

    ”Auprès du puits”. Un netsuke en ivoire.
    No longer available
    Dim. H. 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More