#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#236Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180 / 200
#20Vier verschillende ringen bezet met fantasiestenen waarvan één Swarovski.
Quatre bagues différentes serties de pierres de fantaisie, dont une Swarovski.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#445Een lot van vier kleine schaalmodellen van beroemde zeilschepen.
#67Een schemerlamp van brons met donker en goudkleurig patina in empirestijl.
#487“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
#305Een sobere gefineerde kussenkast met bolpoten.
#622Slabbinck“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#514“Maaslandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Willaert.
”Paysage fluvial, la Meuse”. Huile sur carton. Porte la signature: Willaert.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565Een hond van aardewerk. Tijdperk art deco.
#278Maria van Magdalena naar Jan Borreman & het grafbeeld van Isabella van Bourbon. Twee beelden van meerkleurig plaaster op houten sokkel.
”Marie Magdalène & “Isabella de Bourbon”. Deux statues en plâtre polychrome sur socles en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60