Similar lots by type
-
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#319Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180 / 200 -
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50 -
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 167 x 90 cmEstimate: € 420 / 480
Other lots in this auction
-
#405MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un lot de diverses pierres semi-précieuses montées en pendentifs.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#789CapodimonteEen etui met zes porseleinen kopjes met verzilverde monturen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Un étui contenant six tasses aux montures argentées et décor polychrome fleuri. Porte une marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#261Een zevendelig bureaustel van zwart marmer. Tijdperk art deco.
Garniture de bureau sept pièces en marbre noir. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#787Schirnding, BavariaEen art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24 / 28 -
#470Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#110Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#347“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 120

