Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.

Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.

Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.
Dim. h: 16 cm
SKU: 1906180631.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #631
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #843
    Elisée Reclus

    “Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.

    ”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 450 / 650
  • #598

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #611

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #822

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #806

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #659

    Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.

    Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #828

    “St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.

    ”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.

    Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469

    Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.

    Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #763

    Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.

    Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #758

    Een juwelendoos van verschillende houtsoorten met op het deksel een kussen voor hoedenspelden. Mooi versierd met marqueterie. Tijdperk Napoleon III. Met sleuteltje.

    Coffret à bijoux en divers bois précieux, surmonté d’un coussinet pique aiguilles à chapeaux. Belle travaille de marqueterie. Epoque Napoléon III. avec sa clef.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #622

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #624

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 121 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #830

    “L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.

    ”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #742

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.

    Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.
    No longer available
    Dim. h: 22, 30 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #832

    “Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.

    ”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407

    Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.

    Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #411

    Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.

    Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.
    No longer available
    Dim. Ø:
    Estimate: € 100 / 120
  • #754

    Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.

    Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm (Afb.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #840

    “Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.

    ”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #619

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 131,5 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #837
    Manzi, Joyant & Cie, Paris

    “Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.

    ”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700

Other lots in this auction

  • #310

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen versierd met bolletjes.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. décoration de petites boules.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #623

    Een paar schotels van Chinees porselein met een decor van pioenen op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine de Chine, décor de pivoines sur fond bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652
    Val St. Lambert

    Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.

    Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een Chinees porseleinen schaaltje.

    Un petit plat en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. l.27,50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #118

    Een reeks van zes zilveren gildelepeltjes. Gemerkt ‘Dutalis’. Brugge St. Pieters. 800‰.

    Une série de six petites cuillères de confrérie en argent. Marque ‘Dutalis’. Bruges St. Pierre. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #37
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    “Margaretha van Oostenrijk”. Vlaams wandtapijt XVIe eeuw. Slijtage.

    ”Marguerite d’Autriche”. Tapisserie des Flandres, XVIe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 312 x 248 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #349

    Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.

    Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #705

    Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.

    Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 118 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #49
    Constant (Van de Velde)

    “Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.

    ”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #516

    Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.

    Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #485

    Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.

    Un masque africain en bois en forme de tête de femme.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More