Other lots in this auction
-
#177
Een lot van 8 geslepen kristallen glazen, met groene rand en bodem.
A set of 8 cut crystal glasses, with green rim and base.No longer availableDim. H. 12;5 Ø 7,3 cmEstimate: € 40/45 -
#70Philips
Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100/150 -
#97Tranekaer
Een set van 4 ‘String Chairs’ met logo van Tranekaer van Niels Jorgen Haugesen.
A set of 4 'String Chairs' with Tranekaer logo by Niels Jorgen Haugesen.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#149Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#173Val Saint Lambert
Een lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 9,5 cm Ø 6,2 cmEstimate: € 25/40 -
#167Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#145Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35/40 -
#107
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 350 x 100 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#174Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc Tallié Fluté.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35/40 -
#57
Een 11-delig modern bruin lederen salon in twee hoeken.
An 11-piece modern brown leather living room set in two corners.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#6
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table, with brass edging and fittings, Empire inspired.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#64
"Flemish Art" Luxe Portfolio hedendaagse Vlaamse beeldende kunst. Editie 1999-2000 met 10 lithografieën van: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Genummerd 299/500
"Flemish Art" Luxury Portfolio contemporary Flemish visual arts. 1999-2000 edition with 10 lithographs by: Hugo Claus, Ward Lernout, Merel, Pjeroo Roobjee, Adi Steurbaut, Hans Vandekerckhove, Jef Van Grieken, Jef van Tuerenhout, Bruno Vekemans, Jef Wauters. Numbered 299/500No longer availableEstimate: € 50/100