Other lots in this auction
-
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986
“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972
“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#199
“Herbergscène met pijprokers”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700.
Scène d'auberge avec fumeurs de pipe . Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 700/900 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#41
Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.No longer availableDim. h: 32 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#79Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#187Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
“Meisje met kapmantel”. Een bronzen buste. Gesigneerd en met stempe van de ‘Société des Bronzes de Paris’.
Fille au manteau à capuche . Un buste en bronze. Signé et tamponné par la Société des Bronzes de Paris .No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/360 -
#554
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.
Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#701
Een Murano vaas.
Un vase de Murano.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/100 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een opaal van ± 4,47 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,32 ct et d'une opale de ± 4,47 g.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800/900 -
#27
Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30/50