#310
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#23
“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje.
#674
Een gefineerd bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in de vorm van een rij boeken in trompe-l’oeil.
Meuble d'appoint en placage à un tiroir et deux portes en forme d'enfilade de livres en trompe-l'oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
#77Val Saint Lambert
Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
#691
#608Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
#513
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#429
“Heat wave II & III”. Gemengde techniek op papier.
#256
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#389
“Abstracte compositie”. Olieverf op schildersboard.
"Composition abstraite". Huile sur carton de peintre.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638
Een grote woestijnroos.
Une grande rose du désert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 70