#354“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#41Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cm, Ø 27,5, cm, h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal cut liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. With geometric decor.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#247Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#617Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167DelvauxEen vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
A vintage black leather Delvaux handbag, with mirror, model "Equivogue". Made of grained calfskin and "toile de cuir".No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 300 / 400 -
#648Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
A lot of 5 wooden batik stamps with various patterns, Java Tjap, Indonesia, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 60 / 80