#554K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#449Armand Demeulemeester“Abstract bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘69.
"Abstract forest view". A painting, oil on canvas. Signed and dated '69 at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30Estimate: € 120 / 180 -
#119Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 63 cmEstimate: € 120 / 160 -
#203Een accordeon, Hohner Atlantic IV De Luxe in zijn originele draagkoffer in werkende staat.
An accordion, Hohner Atlantic IV De Luxe in its original carrying case in working condition.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een notenhouten etagère met 4 verdiepen en 1 lade.
#163Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.No longer availableDim. 123 x 215 x 86 cmEstimate: € 600 / 800 -
#41915 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
15 deep blue Bohemian glass goblets with grape motif. We add 3 red-brown ones.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#669Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
#463Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350