#102Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.
"Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Marchands de Vieilleries - Gand”. Een ets op paper gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker.
"Marchands de Vieilleries - Ghent". An etching on paper signed outside the plate by J. De Bruycker.No longer availableDim. 43 x 49.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Rue de la Grosse Horloge - Rouen”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat, J. De Bruycker en gedateerd 1931.
"Rue de la Grosse Horloge - Rouen". An etching on paper signed outside the plate, J. De Bruycker and dated 1931.No longer availableDim. 50 x 35.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Een gefineerde vitrine met gegolfd glas, en drie niveaus. Met messingen monturen.
A veneered display case with wavy glass, and three levels. With brass fittings.No longer availableDim. h 151 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.
#237Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
An Art Nouveau jardinière in glazed earthenware with olive leaves and olives in the design. Presumably French work.No longer availableDim. 21.5 x 44 x 28 cmEstimate: € 60 / 80