#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
#41Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large dish, a bowl, and a vase of German porcelain. Decor 'Fünnan'. In new condition. Marked on the bottom.No longer availableDim. Ø 39 cm, Ø 27,5, cm, h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Terrasjesweer”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Terrace weather." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 18.5 x 22.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Église à Knokke”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Church in Knokke." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#332Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
#485Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 3,02 g m: 54.Estimate: € 260 / 320 -
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#321Kaiser W. GermanyEen set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Yokohama’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
A set of a large bowl, a bowl, and a vase made of German porcelain. Decoration 'Yokohama'. In mint condition. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 32 cm, Ø 27 cm, h 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet vier kleine briljanten en een parel.
An 18 kt white and yellow gold ring set with four small diamonds and a pearl.No longer availableDim. 2,36 g m: 50.Estimate: € 240 / 280