#623Gustave Van Vaerenbergh“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
"Ladies bust." A monochrome ceramic sculpture. Signed G. V. Vaerenbergh.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een lot van twee art-deco stukken bestaande uit een geglazuurd aardewerken schenkkannetje met fruitmotief gemerkt Sarreguemines en een persglazen schaaltje in smeedijzeren houder gemerkt Fait En Belgique.
A lot of two art-deco pieces consisting of a glazed earthenware pouring jug with fruit motif marked Sarreguemines and a pressed glass bowl in wrought iron holder marked Fait En Belgique.No longer availableDim. h 19 x Ø 23.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347Een kunststoffen wandconsole. Naar de oudheid.
A plastic wall console. In the style of antiquity.No longer availableDim. h 59 x b 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#470Tien langspeelplaten. *The Thelonious Monk Quintet, Zonder titel (Riverside 673024 Stereo), Duitsland 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet “The Sounds of Yusef” (Prestige MPS S3036, Stereo), Nederland 1966. *Charlie Byrd Trio, “Which Side are you on?” (Riverside 673029, Stereo), Duitsland (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, “Concierto de Aranjuez” (Philips 840224 Stereo), Frankrijk 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, “Kyoto” (Riverside 673013), Duitsland 1968. *Swingle Singers, “Concerto(..)
Ten long-playing records. *The Thelonious Monk Quintet, Untitled (Riverside 673024 Stereo), Germany 1969 (rec 1959). *The Yusef Lateef Quintet "The Sounds of Yusef" (Prestige MPS S3036, Stereo), the Netherlands 1966. *Charlie Byrd Trio, "Which Side are you on?" (Riverside 673029, Stereo), Germany (rec 1961). *Modern Jazz Quartet, "Concierto de Aranjuez" (Philips 840224 Stereo), France 1964. Art Blakey & The Jazz Messengers, "Kyoto" (Riverside 673013), Germany 1968. *Swingle Singers, "Concerto d'(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#41915 diep blauwe glazen van Boheems glas met druiven motief. We voegen er 3 rood bruine aan toe.
15 deep blue Bohemian glass goblets with grape motif. We add 3 red-brown ones.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#628Maria Innocentia HummelEen lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
A lot of 4 Hummel porcelain figurines. Various models; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.No longer availableDim. H: 10-13.5 cmEstimate: € 80 / 120