#172Abraham I HulkPeriod: 1813-1897“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#72“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
"Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#212“Architectura en Sculptura”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
"Architecture and Sculpture". Two solid wood sculpted panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387AbdallahEen antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
An antique hammered brass teapot. Presumably Tuareg, early 20th century. Marked at the bottom.No longer availableDim. 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
A pair of blue-gray cassolettes of veined marble with gilt bronze garlands and pinecone finials on top.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 300 / 400