#523
"Jules Verne lamp". A futuristic wall lamp in aluminum and copper. Dutch design. -
#559Bachtiar
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met centraal medaillon.
A Persian hand-knotted carpet with a central medallion. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#125
A set of 3 large vintage chandeliers, made of steel and copper, with 12 light points each interspersed with green leaves. 1 socket needs to be replaced. -
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
A lot of 5 assorted groups of biscuit with jardinière and vide-poche. -
#70
#66J. & J. Kohn
Een design schommelstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting en rugleuning. Binnenin gemerkt, vroeg 20e eeuw.
A design rocking chair made of folded beechwood with caned seat and backrest. Marked inside, early 20th century. -
#72
“Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.
#377
Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
#158Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#536Mercator
#17Nimy, Belgique
A ceramic Art Nouveau jardinière with floral motifs marked Nimy.