#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#446Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#621Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#221Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 80 / 120