#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#630Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 450 / 500 -
#166Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#132Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#158D.E.G. / WillsonEen tuba, gemerkt D.E.G. Dynasty en Willson ‘Swiss made’. Serie nummer 27759. Met knoppen ingelegd met parelmoer. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas met toebehoren.
A tuba, marked D.E.G. Dynasty and Willson 'Swiss made'. Serial number 27759. Buttons inlaid with mother of pearl. Recently serviced and in working condition. In original carrying case with accessories.No longer availableDim. 66 cmEstimate: € 380 / 460 -
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80