Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde mahoniehouten tilttoptafel op centrale poot.

Een ronde mahoniehouten tilttoptafel op centrale poot.

Table ronde en acajou sur pied central. Tablette abattante, dite tilt top.
SKU: 2510160375.
Category: Meubel.
Auction day: 25 October 2016 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.

    Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #768

    Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.

    Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #810

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #270

    Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.

    Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #744

    Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.

    Buffet en chêne de style rustique.
    No longer available
    Dim. L. 160 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #769

    Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.

    Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.

    Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #770

    Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.

    Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.
    No longer available
    Dim. Ø 67 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #794

    Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.

    Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #789

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #315

    Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.

    Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.
    No longer available
    Dim. 115 x 92 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #400

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #409

    Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.

    Bibliothèque à deux corps en acajou.
    No longer available
    Dim. 200 x124 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #764

    Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.

    Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #305

    Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.

    Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.

    Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #354

    Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 91 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #809

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #759

    Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #255

    Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.

    Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #780

    Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.

    Table ronde en acajou sur tripode central.
    No longer available
    Dim. Ø: 98 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #758

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2

    Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #461

    Twee gemberpotten en een cilindervaas van meerkleurig Japans porselein met houten deksels. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux pots a gingembre et un vase cylindrique en porcelaine du Japon polychrome aux couvercles en bois. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #251

    Een gietijzeren plaquette met een beeltenis van Von Hindenburg in profiel. Interbellum.

    Plaquette en fonte représentant Von Hindenburg en profil. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #497

    Drie Chinese wijzen, een priester, een geisha met hert en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout.

    Trois sages chinois, un prêtre, une geisha avec un cerf et un guerrier en bois dur sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #374

    Een karaf en een vaas op voet van geslepen kristal, resp. groen en mauve gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Carafe et vase sur piédouche en cristal taillé respectivement coloré vert et mauve dans la masse. Probablement Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 42 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #394

    Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.

    Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #199
    Cyriel Poep

    “Winterochtend met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Matin d’hiver aux saules”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #787
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.

    “Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #575
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 64,53 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #22

    Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #429

    Een sobere oude eikenhouten koffer.

    Coffre rustique en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een lot oud blikken speelgoed, bestaande uit een eend met paraplu, een bus, twee treinen, een vogeltje, een tank, een speelgoedkassa en een soldaatje.

    Lot de jouets anciens en métal comprenant un canard au parapluie, un bus, deux trains, un petit oiseau, une blindée, une caisse de comptoir et un soldat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #191
    Ernest Wante
    Period: 1872 - 1960

    “Rébecca”. Een bronzen groep met meerkleurig patina. Gesigneerd.

    “Rébecca”. Groupe en bronze à patine polychrome. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 560 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More