#154Frans Simons
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Champs de bataille . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#212
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 170/200 -
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
#363
#383
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
#268
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
#68
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#389
Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#178Naon (?)
“Mors omnibus dominus”. IJzeren beeld. Gesigneerd.
Mors omnibus dominus . Statue de fer. Signé.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 100/150