Similar lots by type
-
#512Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#106Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#214Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80 / 120 -
#201Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#515Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#202Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#509Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableDim. H:92cmEstimate: € 60 / 80 -
#222Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25 / 35 -
#525Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#203Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.
Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.No longer availableDim. 108 x 112 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#538Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 86 x 99 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#528Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.No longer availableDim. 102 x 137 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#505Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.
Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 200 / 250 -
#498Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250 / 400 -
#206Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.No longer availableDim. 73 x 131 x 79 cmEstimate: € 250 / 350 -
#198Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Een gefineerde violontafel.
Une table violon plaquée.No longer availableDim. 124 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#467Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.
Un pied de lampe en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 50 -
#618Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#209Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150 / 200 -
#76Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.
Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.No longer availableDim. H:120cmEstimate: € 250 / 350 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 150 / 200 -
#55Wiskemann, BruxellesEen uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#613Een antiek smeedijzeren brandmerk.
Une ancienne marque de fer forgé.No longer availableDim. l : 53 cmEstimate: € 45 / 60 -
#379“Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.
"Portrait abstrait." Huile à bord. Numéroté III.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#669Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.No longer availableDim. h: 47 cm & 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#393PopworksEen draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.
Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#673Een Kodak Brownie, een Kodak eight filmcamera, een Polaroid 1000 camera, een Kodak Disc 4000 en een flash.
Un Kodak Brownie, un appareil photo Kodak huit films, un appareil photo Polaroid 1000, un Kodak Disc 4000 et un flash.No longer availableDim. H:7-13cmEstimate: € 80 / 100

