Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde notenhouten salontafel.

Een ronde notenhouten salontafel.

Une table basse ronde en noyer.
Dim. Ø: 80 cm
SKU: 2202220296.
Category: Meubel.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.

    Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106

    Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.

    Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.
    No longer available
    Dim. 159 x 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #214

    Een violontafel met zwartgelakte randen.

    Une table de violon avec des bords laqués noirs.
    No longer available
    Dim. 80x120x80cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #515

    Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne à façade sculptée.
    No longer available
    Dim. 130 x 66 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202

    Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.

    Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #509

    Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.

    Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.
    No longer available
    Dim. H:92cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.

    Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.
    No longer available
    Dim. 78 x 105 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #525

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #203

    Een gefineerd mahoniehouten koffermeubel in de vorm van een commode met een lade onderaan.

    Une commode en placage d'acajou en forme de commode avec un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. 108 x 112 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #508

    Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

    Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.
    No longer available
    Dim. 83 x 72 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.

    Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 86 x 99 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.

    Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 59 x 99 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #188

    Een gefineerd gebogen mahoniehouten meubel in Empirestijl met twee deuren en een lade, een groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

    Meuble de style Empire en placage d'acajou galbé à deux portes et un tiroir, tablette en marbre vert et orné de garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 102 x 137 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505

    Een verstelbare verchroomde armstoel met beige lederen bekleding.

    Fauteuil réglable chromé, recouvert de cuir beige.
    No longer available
    Dim. H:110cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #498

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een reeks van acht gesculpteerde stoelen en twee armstoelen in barokke stijl met gouden en bordeauxrode bekleding.

    Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.
    No longer available
    Dim. H:102-110cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #206

    Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.

    Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.
    No longer available
    Dim. 73 x 131 x 79 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #198

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.

    Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.
    No longer available
    Dim. 151 x 11 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #467

    Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.

    Un pied de lampe en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 65cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #618

    Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.

    Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #209

    Een smeedijzeren wandspiegel.

    Un miroir mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #76

    Een paar antieke gebeeldhouwde sgabello’s, versierd met hermenfiguren in de rug.

    Une paire de sgabellos antiques sculptées, décorées de figures d'hermen à l'arrière.
    No longer available
    Dim. H:120cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #55
    Wiskemann, Bruxelles

    Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.

    Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 240
  • #477

    “Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.

    "Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #613

    Een antiek smeedijzeren brandmerk.

    Une ancienne marque de fer forgé.
    No longer available
    Dim. l : 53 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #379

    “Abstract portret.” Olieverf op board. Genummerd III.

    "Portrait abstrait." Huile à bord. Numéroté III.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #669

    Een paar grote messingen ketels en een tijl.

    Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm & 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393
    Popworks

    Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.

    Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #673

    Een Kodak Brownie, een Kodak eight filmcamera, een Polaroid 1000 camera, een Kodak Disc 4000 en een flash.

    Un Kodak Brownie, un appareil photo Kodak huit films, un appareil photo Polaroid 1000, un Kodak Disc 4000 et un flash.
    No longer available
    Dim. H:7-13cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More