#112Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#163Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté design.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#143Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#156Val Saint LambertEen lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#61Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983
An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
#44Een lot van 6 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld.
A set of 6 conference chairs upholstered in green leather. In the style of Empire.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#104Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
An Art Deco table with brass edging and fittings, inspired by the Empire style.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#84Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#57Een 11-delig modern bruin lederen salon in twee hoeken.
#14Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.
A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.No longer availableDim. 86 x 69 x 58 cmEstimate: € 50 / 100