Similar lots by type
-
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#596Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#605Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
ThonetEen overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#850Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30 / 40 -
#444“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666ThonetEen reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200 / 1600 -
#580Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30 / 40 -
#800Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#675Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#646MeuropEen reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#226Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#755Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#610Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.
Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.No longer availableDim. Ø: 126 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#59Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#835Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Albano“Sloep aan de oever.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met pioenen, pauwen en eenden. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux pivoines, paons et canards. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1Een paar porseleinen pimpelmezen en een aardewerken doosje in de vorm van een duif.
Paire de mésanges bleues en porcelaine et une boîte en faïence en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#771Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#196Een groot eikenhouten buffet in Régencestijl met twee paneeldeuren onder drie laden. Medio XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne de style Régence avec deux portes pleines en dessous de trois tiroirs. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 140 x 163 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#124Jan Van Looy“Stilleven met wild”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#514“Geometrische compositie”. Inktloze druk op papier Artiestenproef. Draagt handtekening.
“Composition géométrique”. Estampe sans encre sur papier. Epreuve d’artiste. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 30Estimate: € 180 / 240 -
#104Gaspar Huybrechts“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#262Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een eikenhouten lessenaar met tussenblad en een lade.
Pupitre en chêne avec tiroir et tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120

