#581Een lot van 5 Afrikaanse instrumenten uit hout en leder.
#673Een gesculpteerd houten kistje.
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een set van 2 vergulde ovale bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 gebarsten. Vlechtwerk onderaan.
#452“Damesportret”. Een schilderij, aquarel op papier. Met atelierstempel.
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#688Een Zuid Oost Aziatisch bronzen beeldje van een zittende Boeddha en een Boeddha hoofd.
#678Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland XIXe eeuw.
An inkwell made of colorless cut crystal. Ireland, 19th century.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#751RobbedoesEen lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20 / 70 -
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#424Een schilderij, olie op paneel, een Oosterse man met baard gesigneerd Kazarian.
A painting, oil on panel, an Eastern man with a beard, signed Kazarian.No longer availableDim. h 23 x b 16 cmEstimate: € 30 / 50