#789Een kristallen borrelsetje bestaande uit een klein karafje en 6 borrelglaasjes waarvan 2 groene.
A crystal liqueur set consisting of a small decanter and 6 shot glasses, two of which are green.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#367Een Val Saint Lambert glaspasta vaas uit het midden van de vorige eeuw, rose in de massa gekleurd.
A Val Saint Lambert glass paste vase from the mid-20th century, colored pink throughout.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#206Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77Een bronzen tafellamp met vogelornament en plantaardige details.
#721Een set van 2 granieten Foo-dogs.
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70