#515Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#409“Panorama van Frankfurt: Francofurti ad Moenum urbis imperialis”. Ets op papier.
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#205NouveltaEen handtas van nachtblauw leder. Gemerkt. Met stoftas.
A handbag made of midnight blue leather. Marked. Comes with a dust bag.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 25 / 50 -
#59R. Delhaye van Antwerpen“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#552Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#433Twee Chinees porseleinen dekselvaasjes met draak en figuren versierd.
A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with dragons and figures.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 40 / 60 -
#521“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#441RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1662-1761. Periode ‘70-’72.
A lot of 100 vintage Robbedoes (Spirou) weekly magazine issues. Numbers 1662-1761. Period '70-'72.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#536Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
A hand-knotted wool Persian rug.No longer availableDim. 265 x 175 cmEstimate: € 100 / 120