#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#304Charles WateletPeriod: 1867 - 1954Damesportret, olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait of a lady, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 150 / 200 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
A lamp base made from an old oil lamp in brass and porcelain.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 50