Other lots in this auction
-
#364Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate.No longer availableDim. 14 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#584Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een Delfts blauw-wit porseleinen dekselvaas met floraal decor.
A Delft blue and white porcelain lidded vase with floral decoration.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Isaac Israels‘Straatzicht bij valavond’, houtskool op papier, getekend Isaac Israels.
'Street view at dusk', charcoal on paper, drawn by Isaac Israels.No longer availableDim. h 36 x b 24 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#259René DuboisParijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#617NankingEen balustervaas van veelkleurig aardewerk, met decor van krijgers, monochrome draken op de schouder en dito fo-honden als oren. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A baluster vase made of multicolored earthenware, decorated with warriors, monochrome dragons on the shoulder, and similar foo dogs as handles. Circa 1900. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 60 / 70 -
#51Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
A set of 2 gilded bronze hearth irons depicting courtly ladies.No longer availableDim. h37 x l 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
"Oriental Riders". A pair of panel decos with gilded Oriental scene in relief.No longer availableDim. 53 x 53cmEstimate: € 100 / 150 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
A bayonet in scabbard. Numbered 292587. Handle slightly bent.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 35 / 70 -
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct. and three sapphires with a total weight of approximately 0.67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 850 / 950

