#335Oro ZecchinoEen lot van 17 vintage inox borden met vergulde rand. Gemerkt “Oro Zecchino” door Gottinghen. Inox argent 18/10.
A lot of 17 vintage stainless steel plates with gilt edge. Marked "Oro Zecchino" by Gottinghen. Stainless steel, silver plated 18/10.No longer availableDim. Ø28cmEstimate: € 50 / 100 -
#90Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 500 -
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#529K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
A bronze sculpted vase with an Asian design. Bottomless on a wooden pedestal.No longer availableDim. 29 x Ø18cmEstimate: € 40 / 60