Other lots in this auction
-
#640“HMS Unicorn 1790”. Maquette.
”HMS Unicorn 1790”. Une maquette.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#223Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
Une taque en fonte, scène biblique en relief.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#530Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#359Twee schilderijtjes van Paul Hagemans. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux petites peintures par Paul Hagemans. Huile sur panneau. Signées.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Will Soudijn“Damesfiguur”. Een tekening met viltstift en potlood. Gedateerd 1990 en gesigneerd.
”Figure de dame”. Un dessin en feutre et crayon. Daté 1990 et signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#607Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#191Een Romeins misboek in met goud versierde lederen band met verzilverde sloten. Uitgegeven bij Plantin. Antwerpen, 1773. In zeer goede staat.
Un missel romain à reliure en cuir doré et fermoirs argentés. Ed. Plantin. Anvers, 1773. En excellent état.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#643Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.
Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#497Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Un lot de cuivre, comprenant un bugle, une garniture de cheminée en quatre pièces, deux moulins à poivre, une écumoire, une panne de lit, etc...No longer availableEstimate: € 30 / 40

