Other lots in this auction
-
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#655Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 450 / 550 -
#594Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#358Christofle, ParisEen paar kleine tafelkandelaars van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits candélabres de table en métal argenté. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#801Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,49 gEstimate: € 400 / 500 -
#283Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#724Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#193Mestdagh Meyers à AnversEen schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#449PanamarenkoOntwerp. Print. Gesigneerd.
Un projet . Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150

