#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#648
Drie balustervazen van Chinees porselein: 1 blauwe en witte met paradijsvogel (H. 43 cm), 1 polychrome met een familie op een terras en uitvoerige tekst achteraan (H. 43 cm) en 1 grotere met vogels en een bloeiende struik (H. 58 cm).
Trois vases balustre en porcelaine de Chine: le premier au décor d’un oiseaux de paradis bleu et blanc ( H 43 cm), le deuxième au décor polychrome d’une famille sur une terrasse et texte au dos (H 43 cm), le troisième au décor d’oiseaux et arbuste en floraison (H 58 cm).No longer availableEstimate: € 240/360 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
#486
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde.
#561Hergé
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
#346
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
#42Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
#138
#712Victor Abeloos
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/300