Similar lots by type
-
#406
Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120/200 -
#621
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.
Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.No longer availableDim. h: 226 cmEstimate: € 200/300 -
#630
Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#792
Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500 -
#623
Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#768
Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#759
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à/350 -
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150/250 -
#476
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#663
Een staande kapstok van witgepatineerd gietijzer.
Porte manteau debout en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150/200 -
#412
Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#158
Kleine regulateur. Versierd met een arend.
Petit régulateur. Décoré d’un aigle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80/120 -
#50Petit Fils Roskopf
Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
Remontoir de poche ancien. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#400
Een dikke en een dunne vaas van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Un vase pansu et un vase allongé en cristal taillé de Bohème incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#504
Een lot van vijf Afrikaanse ceremoniebijltjes. Songye en Luba.
Lot de cinq petites haches de cérémonie africaines. Songye et Luba.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#455Gaby De Pauw
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#126
Eikenhouten bibliotheek met twee gevitreerde deuren. Gedraaide poten en gesculpteerde onderlijst. Begin XXste eeuw.
Bibliothèque en chêne à deux portes vitrées. Pieds torsadés et bas sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,77 gEstimate: € 2200/2400 -
#609
“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450/550