Other lots in this auction
-
#369
“Collage.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Genummerd 13.
"Collage." Technique mixte. Porte une signature. Numéroté 13.No longer availableDim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 50/70 -
#94Lepic
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#111
Een Frans bronzen bureaustel getooid met Griekse figuren. Eind 19e eeuw.
Un ensemble de bureau français en bronze décoré de figures grecques. Fin 19ème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 8 cmEstimate: € 320/360 -
#425
Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.
Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30/50 -
#434
“Geometrische compositie.” Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Composition géométrique." Peinture à l'huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#241H. Bequet
Een ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20/25 -
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700/800 -
#76
Een eikenhouten wandtafel met drie lades.
Une table murale en chêne avec trois tiroirs.No longer availableDim. 85x50x150cmEstimate: € 100/120 -
#202L. Dubois
“Kinderportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'enfants. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 37,5 cmEstimate: € 120/200 -
#497
Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 160/180 -
#343
Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.No longer availableDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,48 ct et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 800/900