Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

Une horloge murale ronde avec un cadran peint à la main sur du verre et une bordure en laiton.
Dim. 28x35cm
SKU: 2806220339.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #693

    Een wandklok in zwartgelakt houten kast met gedreven messingen versiering rond de wijzerplaat achter glas.

    Horloge murale en bois laqué noir. Cadran orné de laiton repoussé et sous verre.
    No longer available
    Dim. 29 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #569

    “Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.

    "Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.
    No longer available
    Dim. 16 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416
    Kashgai

    Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 312 x 229 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #99

    “Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    « Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515

    Een serie van zeven porseleinen borden met een famille rose decor van bloemenvazen en met bloementuilen in vier uitsparingen op de vleugel. Chinees werk, XIXde eeuw. Enkele kleine randschilfers, wat slijtage aan sommige decors.

    Série de sept assiettes en porcelaine à décor famille rose de vases fleuris et de bouquets de fleurs dans quatre cartouches sur l'aile. Travail chinois, XIXe siècle. Quelques petits éclats en bordure, quelques usures à certains décors.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67
    Goebel, Germany

    “Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.

    "Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #371

    Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.

    Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 250
  • #378
    Goebel, Germany

    “Wanderbub mit hund”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 5.

    "Wanderbub mit hund". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 5.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #346

    Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43
    Kundo electronic

    Een verguld messingen klokje onder glazen stolp. enige roestaanslag onderaan.

    Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre. un peu de rouille sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #74

    Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.

    Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 72 x 50 cm
    Estimate: € 360 / 380
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More