Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.

Une horloge murale ronde avec un cadran peint à la main sur du verre et une bordure en laiton.
Dim. 28x35cm
SKU: 2806220339.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #208
    Val Saint Lambert

    Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67
    Goebel, Germany

    “Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.

    "Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #187
    Val Saint Lambert

    Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.

    Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #262
    Alfred Van Neste

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 cm x 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #320
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #654

    Een metalen hallamp met een meerkleurig glaspasta coupe en versierd met roosjes.

    Une lampe d'entrée en métal avec une coupe en pâte de verre multicolore et décorée de roses.
    No longer available
    Dim. H:80cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #584

    “Zomerdag”. Olieverf op doek. Op de verso toegeschreven aan de Amerikaanse post-impressionist William Malherbe.

    "Jour d'été". Huile sur toile. Attribué au postimpressionniste américain William Malherbe au revers.
    No longer available
    Dim. 76 x 61 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #184
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350
    Ice Watch Quartz

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More