Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ronde wandklok met wijzerplaat in achterglasschildering. INclusief gewichten.

Een ronde wandklok met wijzerplaat in achterglasschildering. Inclusief gewichten.

Une horloge murale ronde avec un cadran en verre églomisé. Avec les poids.
Dim. Ø: 37 cm
SKU: 2806220662.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #662
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #96

    Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.

    Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 98 x 91 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #131

    Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.

    Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #199
    Yadviga Alexandrovka Matsievska
    Period: 1916-1996

    “Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.

    "Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 X 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    Een porseleinen lampenvoet met verguld plantendecor en met messingen monturen.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor végétal doré et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #193

    Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.

    Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H:15-26cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #573
    Goebel, West-Germany

    “In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.

    « In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605

    Een lot van 2 steengoed kruiken, waarvan 1 met tinnen deksel.

    Lot de 2 pichets en grès dont 1 avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. H 45 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Goebel, Germany

    “Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.

    ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #483
    Goebel, Germany

    “Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.

    "Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More