Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rood- en geelkoperen doofpot.

Een rood- en geelkoperen doofpot.

Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.
Dim. h: 37 cm
SKU: 2603190850.
Category: Koper.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #850
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8

    Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele

    Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 29 cm
    Estimate: € 55 / 100
  • #416

    Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.

    Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #449

    Een driedelig haardstel van messing met staander.

    Garniture de cheminée en laiton sur support.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #567

    Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

    Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #460

    Een ketel van rood koper.

    Un chaudron en cuivre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #283
    Th. Moore, Ipswich

    Een koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386

    Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.

    Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #746

    Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #869

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #870

    Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.

    Un chaudron en laiton massif et écumoir.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #880

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #860

    Een houten emmer met messingen recipiënt.

    Un seau en bois à récipient en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #510

    Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.

    Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.
    No longer available
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #711
    Matchbox King Size K-18

    “Dodge tractor with articulated horse van”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Dodge tractor with articulated horse van”. Un jouet. En très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #37
    Val St. Lambert

    Twee geribde kristallen vaasjes, waarbij één groen en het andere geelgroen gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Deux petits vases côtelés, dont un vert et l’autre vert-jaune dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Henri Evenepoel
    Period: 1872 - 1899

    “Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.

    ”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.
    No longer available
    Dim. 8 x 8,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #883

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629
    Constant Simon

    “Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    Een hertengewei op houten wandplaat met inscriptie ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.

    Un bois de cerf sur attache murale, inscription ‘Schneeplangraben 5 oct. 1893’.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #877

    Twee boeken over Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.

    Deux livres en relation avec Ferrari: - “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016. - “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #243
    Pierre-Emmanuel I Dielman
    Period: 1800 - 1858

    “Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #520

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #341
    Tiche, Milaan

    Twee classicistische vrouwen van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    Deux statues en biscuit de femmes classiques. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #867
    Daum, Nacy, France

    Een karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #426

    Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.

    Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.
    No longer available
    Dim. 68 x 54 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More