Similar lots by type
-
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#460Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10 / 15 -
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#188Een Italiaanse klok van handgeschilderd porselein met romantische figuren en messingen puti. Werk recent nagekeken.
Une pendule italienne en porcelaine peint à la main d’un couple romantique et anges. Travail revu récemment.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 350 / 380 -
#891Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#254Frans MortelmansPeriod: 1865-1936“Stilleven met roze en rode rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses roses et rouges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#207Een etui met zes messen van parelmoer.
Un étui et six couteaux en nacre.No longer availableDim. l: 15,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#548Afrikaans masker. Douala, Kameroen.
Un masque africain. Douala, Cameroun.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#399G. Goovaerts“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40 / 50

