Similar lots by type
-
#880Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45 / 55 -
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#460Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10 / 15 -
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283Th. Moore, IpswichEen koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
Un bol, une théière et une verseuse Derby lusterware.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 80 -
#398Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.
Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#639Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#498Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.
Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50 / 70 -
#378Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer. Zonder dessertvorkjes.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150

