#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#880Een paar messingen kandelaars.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#460Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10 / 15
#114Paul-Herman Saffre“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224“Madonna met Kind met rechts Sint-Jozef en links een ara”. Olieverf op doek. Herdoekt. Navolger van Pieter Paul Rubens.
”Vierge à l’Enfant, Saint Joseph à droite et ara à gauche”. Huile sur toile. Successeur de pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 83 x 97 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#320Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 26,67 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150