#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#460Een ketel van rood koper.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#880Een paar messingen kandelaars.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#371Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.
#459Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#46 topografische gravures.
#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#493Twee buikvaasjes van Imariporselein met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
Deux vases pansues en porcelaine Imari à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150