#460Een ketel van rood koper.
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#880Een paar messingen kandelaars.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Gaston CoekelbergsPeriod: 1915 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1975.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1975.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100