#402
#675
#361
Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#234
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#758
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
#273Eluxa
#461
Een Akuba en een ander gesculpteerd Afrikaans houten beeld.
Un Akuba et une autre statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#734
#34Octave Landuyt
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672Alois van RegemorterPeriod: Lier, 1895-1961
“Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150