#237
Een gegraveerd glasservies.
#355
Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#266
Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#31Distler
Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#677Val Saint Lambert
Een groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#22
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#65
#133
Een lot van twee handgeschilderde ovale miniatuurtjes van hofdames. In staander met bol glas. Laat 19de eeuw.
#434
“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#661Jean Marie Massoud Design
“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#436Baharlou
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#696Dosemalte
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100