Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rood koperen scheepslantaarn.
Vogels - Boon, Antwerpen

Een rood koperen scheepslantaarn.

Une lanterne de navire en cuivre rouge.
Dim. h: 46 cm
SKU: 2405220238.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #672

    Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.

    Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase à large base en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #42
    Jaak Gorus
    Period: 1901- 1981

    “Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.

    "Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #352

    Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.

    Une jardinière en faïence non émaillée.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164
    Royal Dux

    Een schelpvormige siercoupe van tweekleurige zachte pasta, getooid met twee baadsters. Onderaan gemerkt met roze driehoek.

    Coupe décorative en forme de coquillage de pâte tendre bicolore, à décor de deux baigneuses. Marquée en bas au triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #94
    Luc Kaisin
    Period: 1901 - 1963

    “Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Voilier sur une mer agitée". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50,5 cm x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #508

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurig en verguld decor van personages en met aapjes en draakjes in reliëf.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages et de reliefs de singes et de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #565

    Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)
    Estimate: € 200 / 300
  • #285
    rfH Czechoslovakia

    Een lot porselein bestaande uit zes grote dekselpotten, zes kleine dekselpotten, een olie en een azijn kruikje. Onderaan gemerkt.

    Lot de porcelaine composé de six grands pots à couvercle, de six petits pots à couvercle, d'un pot à huile et d'un pichet à vinaigre. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 -
    Estimate: € 40 / 60
  • #68
    E. Constantin

    Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.

    Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #403
    Maria Innocentia Hummel

    “Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.

    « Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More