Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.

Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.

Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.
Dim. h: 34 & 18 cm
SKU: 1512200031.
Category: Koper.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #515

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #282

    Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.

    Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353

    Een messingen kruisbeeld.

    Un crucifix en laiton.
    No longer available
    Dim. h; 65 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #182
    Eugène Van Mieghem

    “Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.

    Cavalier prussien à cheval . Fusain sur papier. Avec monogramme EVM.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #586

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 114 & 155 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).

    Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).
    No longer available
    Dim. h: 50 & 61 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #584
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.

    Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261
    Capodimonte

    “Zittende dame met Lier”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.

    Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #419

    “Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.

    Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.
    No longer available
    Dim. 32 x 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Salvador Dali

    Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren buiten de plaat.

    Quelques lithographies. Signées et numérotées à 100 exemplaires à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #33

    Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.

    Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #312
    Josée Maes

    “Bloemenvaas” & “Stilleven met rozen”. Een paar olieverfschilderijtjes, resp. op doek en op metaal. Beide gesigneerd.

    Vase à fleurs & Nature morte aux roses . Une paire de peintures à l'huile, respectivement sur toile et sur métal. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 & 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #387
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #73

    Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).

    Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).
    No longer available
    Dim. 21 x 32 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Een lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.

    Lot de faïence belge émaillée avec des décors en relief multicolores. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More