Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.

Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.

Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.
Dim. h: 34 & 18 cm
SKU: 1512200031.
Category: Koper.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #31
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #282

    Een vol messingen kerkkandelaar in eclectische stijl.

    Un chandelier d'église en laiton massif de style éclectique.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353

    Een messingen kruisbeeld.

    Un crucifix en laiton.
    No longer available
    Dim. h; 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #552
    Koson
    Period: 1801 - 1866

    “Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.

    ”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.
    No longer available
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #563

    Een Chinese dekselpot van powder-blue porselein. Tijdperk Qinglong. Deksel gerestaureerd.

    Un pot en porcelaine de Chine bleu poudre avec couvercle. Epoque Qinglong. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #628
    Goebel, Germany

    “Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.

    Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #561

    Een grote bolle vaas van Chinees porselein met een decor van pioenen en vogels en met vergulde teksten op kobaltblauwe fond.

    Un grand vase rond en porcelaine de Chine décoré de pivoines et d'oiseaux et de textes dorés sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.

    Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #488
    Johan Lewi
    Period: °1957

    Drie beelden. Keramiek. Niet gesigneerd.

    Trois statues. Céramique. Non signé.
    No longer available
    Dim. H. 43 & 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een Napoleon III pendule van zwartgelakt perenhout, versierd met ingelegde motieven van o.a. parelmoer en messing. Lichte schade aan het inlegwerk centraal onderin. Onder glazen stolp (zonder basis).

    Pendule Napoléon III en bois de poirier laqué noir, décorée de motifs incrustés de nacre et de laiton, entre autres. Légère détérioration de l'incrustation en bas au centre. Sous cloche en verre (sans socle).
    No longer available
    Dim. h: 50 & 61 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #186

    Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. H. 223, B. 217, D. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #297
    Goebel, Germany

    “Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.

    Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #631

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.

    Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een grijsgepatineerd gipsen beeld van een zittende Boeddha.

    Une statue en plâtre gris patiné représentant un Bouddha assis.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een zilveren zakhorloge met ketting en twee sleuteltjes. Achteraan met een gegraveerd paard.

    Une montre de poche en argent avec chaîne et deux clés. Au fond avec un cheval gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More