Other lots in this auction
-
#418
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#473
Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000/2200 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35/45 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Une carpette en laine persane nouée à la main.No longer availableDim. 121 x 77 cmEstimate: € 25/35 -
#15
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#515
Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.
Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 100/120 -
#99
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 55x85cmEstimate: € 120/180 -
#354Jozef MousPeriod: 1896-1968
“De zakkennaaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La couturière de sacs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18x23cmEstimate: € 100/120 -
#339Gilbert De Cock
“Yantra III, Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
“Yantra III. Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 70x70cmEstimate: € 2000/1200 -
#74
“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#265
Een halssnoer van lapis lazuli met zilveren slot.
Collier en lapis-lazuli à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#526Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 338 x 244 cmEstimate: € 120/200