Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rood lederen designstoel.
Jori

Een rood lederen designstoel.

Une chaise design en cuir rouge.
SKU: 3008220636.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #636
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #362

    Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.

    Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 11 x 16,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #539

    Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.

    Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.
    No longer available
    Dim. h 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #116

    Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.

    Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 70x105x200cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #503

    “Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.

    "Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #267
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    “CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap”. Greta Devos & Guy Elewaut. Ed. Lannoo. Tielt, 1995.

    « CMB 100 - Een eeuw maritiem ondernemerschap ». Greta Devos et Guy Elewaut. Éd. Lannoo. Tielt, 1995.
    No longer available
    Estimate: € 26 / 30
  • #435

    Een bronzen Boeddha.

    Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #354
    Carlo Tarras

    “Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #692

    Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.

    Une table de jardin ronde en fer avec tablette en marbre. La tablette de la table est légèrement patiné.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #407

    Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.

    Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 21 cm Ø 11
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More