Other lots by Cartier
#280CartierEen verzilverd metalen en vergulde sigarenknijper. In originele doos.
A silver-plated metal and gilded cigar clipper. In original box. -
#135CartierEen bruin lederen sleutelhanger en kaarthouder met vergulde elementen. Gemerkt.
A brown leather keychain and card holder with gilded elements. Marked.
A silver-plated metal and gilded cigar clipper. In original box.