#829V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#637Onsterfelijke met een staf waarop een klein ezeltje. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Immortel avec crosse sur laquelle un petit âne. Sculpture en ivoire sculpté et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 400 / 600 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
#747Mikiphone System Vadàsz Pocket Phonograph. Kleine muziekdoos met platen.
#503SteiffTwee reclamepanelen in email.
Deux panneaux publicitaires en émail.No longer availableDim. L. 40 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#482Roland DevolderPeriod: °1938“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#467Een vaas van keramiek kuenska. Gesigneerd. Jaren 70.
Vase en céramique Kuenska. Signé. Années ‘70.No longer availableDim. h:25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#307Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120 / 180