#564Alfons Van Meirvenne“Loopvogel”. Oostindische inkt op papier. Gesigneerd.
"Flightless bird". India ink on paper. Signed.No longer availableDim. 50,5 x 62,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#291BöhmEen zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#34Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#556IsfahanEen handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool rug.No longer availableDim. 202 x 142 cmEstimate: € 240 / 380 -
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#577Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150