Other lots in this auction
-
#391
Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé à trois pièces à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#525
Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.
Un bureau à deux abattants. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 73 x 83 + 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482
“Lagune van Venetië”. Olieverf op board. Draagt monogram ‘F.B.’.
Venice Lagoon . Huile sur panneau. Monogramme F.B.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableDim. h : 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met in princess geslepen saffieren van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Un collier en or blanc 18 K avec pendentif serti de saphirs taille princesse de + - 1 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#152Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947
“Straatzicht te Elburg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Scène de rue à Elburg . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#264
Een paar houten nissen met tablet en met trompe-l’oeilschildering op doek. XIXe eeuw. Slijtage.
Paire de niches en bois avec tablette et trompe l'oeil sur toile. XIXème siècle. Usure.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224P. Smets
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957
“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit).
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#431
Een paar borden van geribd Imariporselein. XIXde eeuw.
Paire d'assiettes en porcelaine Imari nervurée. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324
Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd ‘Laurent Guilly’ (?)
Deux études au crayon sur papier. Tous deux signés Laurent Guilly (?)No longer availableDim. 12 x 8 & 13,5 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#261
Een lot zilveren bestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een etui met zevendelig serveerbestek, waarvan een slabestek met been, een etui met lepeltje met been en een etui met twee vleesvorken.
Un ensemble de couverts en argent avec poignées en argent, composé d'un coffret avec sept couverts de service, dont un couverts à salade avec os, un coffret avec une cuillère avec os et un coffret avec deux viandes fourches.No longer availableEstimate: € 60 / 100