Other lots in this auction
-
#76Een notenhouten partiturenmeubeltje.
Un meuble à musique en noyer.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50 / 70 -
#24Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 41 x 30 & 27 x 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#13Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
Une paire de pique-fleurs en faïence française. Usure endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 75 / 90 -
#173Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Escholier 14me siècle”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une image de bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#512Maria Catharina Verloop van Leeuwen BoomkampPeriod: 1920 - 2017“Mission”. Een collage. Gesigneerd.
Mission . Un collage. Signé.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 70 / 100 -
#613Franklin MintEen lot schaalmodellen op schaal 1/24:- 1925 Hispano-Suiza Kellner H6B.- 1925 Rolls-Royce Silver Ghost.- 1926 Mercedes-Benz Model K. (Linker voordeur beschadigd + verfschade)- 1929 Minerva Type AE-Coupé. (Geborsteld staal op houten sokkel)- 1929 Bentley.- 1929 Bugatti Royale. (Cabriodak los)- 1929 Rolls-Royce Phantom I.
Un grand nombre de modèles à l'échelle 1/24: - 1925 Hispano-Suiza Kellner H6B. - 1925 Rolls-Royce Silver Ghost. - 1926 Mercedes-Benz Model K. (Porte avant gauche endommagée + peinture endommagée ) - 1929 Minerva Type AE-Coupé. (Acier brossé sur socle en bois) - 1929 Bentley - 1929 Bugatti Royale. (Toit décapotable desserré) - 1929 Rolls-Royce Phantom I.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#526Een Tibetaans wollen tapijt.
Un tapis de laine tibétain.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 30 / 50 -
#400Een XIXe eeuws mahoniehouten dienblad.
Un plateau en acajou du XIXe siècle.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 45 / 55 -
#421Een vaas van Muranoglas in milefioritechniek.
Un vase en verre de Murano en technique millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#427Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Une paire de vases balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649Een Chinese spiegel met onder-en bovenaan gesculpteerde scènes. Begin XXste eeuw.
Un miroir chinois avec des scènes sculptées en haut et en bas. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 79 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#525Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.
Un bureau à deux abattants. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 73 x 83 + 60 cmEstimate: € 80 / 120

