#22Jacques BoonenPeriod: 1911-1968“Portret van Mevr. van Weverenbergh”. Een lithografie. gesigneerd eb gedateerd 1936 buiten de plaat. Glas te vervangen.
Portrait de Mme van Weverenbergh . Une lithographie. Signée et datée 1936 à l'extérieur de la planche. Verre à remplacer.No longer availableDim. 37 x 3&,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Een paar rood glazen designvaasjes.
#488Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk.
#17Een paar meerkleurig plaasteren boekensteunen.
#172Een paar herbergtaferelen, olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Eén met lichte verfschade.
Quelques scènes d'auberge, huile sur panneau. Ecole flamande, XIXème siècle. Une avec de légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 260 / 300 -
#424Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990“Oosterweel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Oosterweel . Huile sur panneau. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.
#452Elisabeth Noels“Zelfportret 2008”. Olieverf op MDF. Stempel van de artiest op de verso.
Autoportrait 2008 . Huile sur MDF. Cachet de l'artiste au verso.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.
#676Een houten schoolbankje.
Un banc d'école en bois.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 35 / 45 -
#463Een paar Chinese porseleinen cilinderpotten met een decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise décorés de sots.No longer availableDim. h: 20 cm, Ø: 20 cmEstimate: € 200 / 220