Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een roodkoperen ketel met messingen kraan.

Een roodkoperen ketel met messingen kraan.

Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.
Dim. h: 52 cm
SKU: 0602180391.
Category: Koper.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #782

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #763

    Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.

    Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #792

    Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.

    Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #987

    Twee grote en een kleine koperen kandelaar.

    Deux grands et un petit chandelier en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #918

    Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.

    Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784

    Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.

    Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #773

    Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #888

    Twee verschillende oude koperen lantaarns.

    Deux anciennes lanternes en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #771

    Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.

    Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #794

    Koperen bloempotstaander.

    Piédestal en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #778

    Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.

    Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #843

    Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.

    Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #817

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #427

    Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.

    Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #307

    Paar vergulde houten wandlichten met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Begin XXe eeuw.

    Paire d’appliques en bois doré à deux lumières de style Louis XIV. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #1033

    Buste van aardewerk. Gemerkt Les Biens de Louvière.

    Buste en faïence. Porte la marque Les Biens de Louvière.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #349
    Raphaël Lagye
    Period: 1862-1952

    “Afrikaanse natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature africaine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 xm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1050

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout.

    Un fauteuil en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #938

    Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

    Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #651

    Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.

    Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #502
    Toyokuni II

    “Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.

    “Acteur du théâtre Kabuki”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #203
    Ernest Justin Ferrand
    Period: 1846 - 1932

    “De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #105

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,33 ct. en twee grijze Tahitiparels van 10,6 mm.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,33 ct et de deux perles de Tahiti grises de 10,6 mm.
    No longer available
    Dim. 14,30 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #835

    Een rond notenhouten bijzettafeltje met messingen galerijtje en een marmeren blad en twee uitschuifbare blaadjes voor kandelaars.

    Guéridon rond en noyer à galerie en laiton et à tablette en marbre. Deux petites tirettes latérales pour des bougeoirs.
    No longer available
    Dim. 54 x Ø 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287
    Boch

    ‘Haven met vissersboten”. Muurplaquette in blauw/wit porselein.

    “Port aux bateaux de pêche”. Plaquette murale en porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. L: 32 cm H: 26cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More