Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een roodkoperen melkstoop.

Een roodkoperen melkstoop.

Une baratte à lait en cuivre.
SKU: 1512200375.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #698

    Twee verschillende grote glazen drageoirs.

    Deux grands drageoirs en verre différents.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #136

    Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.

    Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #534
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.

    Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #233

    Een driedelig klokstel van roze marmer en messing in Napoleon III-stijl, bestaande uit een kolompendule en twee twee-armige kandelaars. Met slinger en sleutel.

    Ensemble d'horloge en trois pièces de marbre rose et laiton de style Napoléon III, composé d'une pendule à colonnes et de deux bougeoirs à deux bras. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #313

    Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.

    Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #382

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #573

    Een grote waaiervormige plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor van kippen bij bloeiende struiken. Met stempel.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine en forme d'éventail à décor multicolore famille rose de poulets dans des arbustes à fleurs. Estampillé.
    No longer available
    Dim. 79 x 44 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #494
    Kris Van ‘t Hof
    Period: °1960

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.

    Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.
    No longer available
    Dim. 115 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #673
    Goebel, Germany

    “Birthday serenade”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Sérénade d'anniversaire . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #617

    Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #264

    “Christus aan het kruis”. Een litho naar werk van Albert Servaes.

    Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.
    No longer available
    Dim. 63 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More