Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een roodkoperen melkstoop.

Een roodkoperen melkstoop.

Une baratte à lait en cuivre.
SKU: 1512200375.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #224

    Een grijsgepatineerde houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.

    Un miroir en bois patiné gris de style Louis XV, décoré d'un profil de femme en relief.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #625

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués main.
    No longer available
    Dim. 155 x 90 & 170 x 124 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #519
    Silva

    “Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.

    Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 12à cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #600

    Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.

    Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met kleine diamantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K sereties de petits diamants et rubis ayant un poids total de ca 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 3,50 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #529
    Marianne Rouws
    Period: °1943

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.

    Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.
    No longer available
    Dim. 86 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,76 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #641

    Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.

    Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    “Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel

    Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre gris
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #4

    Een lot oude glazen kerstversieringen in de vorm van druiventrossen, bestaande uit acht grote en zes kleine.

    Lot de vieilles décorations de Noël en verre en forme de grappes de raisin, composées de huit grandes et six petites.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #347

    Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.

    Un lot de sept appliques en verre différentes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #48

    Een ovale vaas van zwart glas. Omstreeks 1950.

    Un vase ovale en verre noir. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More