#185
“Balduinus Balgarum Rex”. Pièce de monnaie en or jaune 18 ct sertie dans un pendentif en or jaune 18 ct. Commémorant le jubilé de 25 ans de règne.No longer availableDim. 16,85 g Ø 3,50 cmEstimate: € 400/500 -
#355
#507
Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#697
Een paar Chinese porseleinen schotels met blauw wit decoraties.
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000/1200 -
#756
Een eikenhouten rolwagentje in twee niveaus met getorste stijlen.
Une carriole de service en chêne à deux niveaux, aux montants torsadés.No longer availableDim. 67 x 70 x40 cmEstimate: € 60/80 -
#375
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct. trois longueurs possibles.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 300/400 -
#231
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
#754
Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40/60 -
#825
Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100/120