Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rotan staander met een houten vogelkooi.

Een rotan staander met een houten vogelkooi.

Un support en rotin et une cage à oiseaux.
Dim. 186 x 70 cm
SKU: 1911190376.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #376
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #31

    Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #191

    Een zilveren basreliëf met de voorstelling van muziekkanten in een herberg.

    Un bas-relief en argent , représentation de musiciens dans une auberge.
    No longer available
    Dim. 16 x 10 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #74
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #341

    Een oude Calvadosfles uit 1939 met een aardewerken stop in de vorm van een everzwijn.

    Une ancienne bouteille de Calvados de 1939 avec un bouchon en faïence sous forme de sanglier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #213

    Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.

    Un ensemble poivre et sel en argent Sterling.
    No longer available
    Dim. 86,63 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #356

    Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.

    Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.
    No longer available
    Dim. 76 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #9

    Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.

    Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #301

    Een balustervaasje en een dekselvaasje van cloisonné op messing.

    Un petit vase balustre et un petit vase à couvercle en cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 37,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #411
    Val-St-Lambert

    Een lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.

    Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 en 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #412

    Een lot van vier oude gravures.

    Un lot de quatre anciennes gravures.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 - 38 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302

    Een lot van tien lithografieën, herdrukken van XIXde eeuwse Franse voorstellingen met betrekking tot het Napoleontische leger.

    Un lot de dix lithographies, réimpressions françaises en relation avec l’armée de Napoléon.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More