Other lots in this auction
-
#336Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420 / 480 -
#71Een botermes en een vismes met 800‰ zilveren handvatten. In etui. Bijgevoegd een tweede etui met een dubbel vleesbestek met zilveren handvatten.
Un couteau à beurre et un couteau à poisson, manches en argent 800‰ dans un étui. Nous ajoutons un deuxième étui avec un double couvert à viande à manches en argent.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#388Een lot van 5 Faunaflor fotoboeken, uitgegeven door Cote D’Or. Faunaflor I & II. Congo 1 & 2 en Aquatic.
Un lot de 5 albums Faunaflor, Côte d’Or.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418“Le petit echo de la broderie”. Drie delen met gebundelde jaargangen. 1904, 1905, 1906 & 1909.
”Le petit echo de la broderie”. Trois parties, reliures des années 1904,1905,1906 & 1909.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#346Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.
Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. 78 x 40 cmEstimate: € 420 / 480 -
#306Een eikenhouten commode met drie gesculpteerde laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs sculptés.No longer availableDim. 80 x 110 x 51 cmEstimate: € 25 / 40 -
#250Audemars Piguet GenèveEen 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 106,90 gEstimate: € 3500 / 5000 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
Une paire de fauteuils carrés à revêtement en cuir noir.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#348Een lot van twee cavaleriesabels. Waarvan één zonder schede.
Un lot de deux sabres de cavalerie, dont un sans fourreau.No longer availableDim. ± 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#137“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
”Nageuse nue”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Een paar Lodewijk XV nachtkastjes met een lade en een tussenblad. Gemarquetteerd.
Paire de tables de chevet de style Louis XV ouvrant à un tiroir et à tablette d’entretoise. Marquettées.No longer availableDim. 68 x 35,5 x 27 cmEstimate: € 120 / 200

