Other lots in this auction
-
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
Un fauteuil relax à revêtement en cuir noir. Mécanisme à revoir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#297Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een geisha in het decor. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une paire de vases en faïence Satsuma, geisha dans le décor. Nous ajoutons un deuxième plus petit.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#432Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
”Vierge à l’Enfant”. Fusain. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 21 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Een grote buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig perzikendecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase pansu en porcelaine de Chine, décor de pêches polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 550 / 600 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#344Joseph Beuys7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800 / 2000

