Other lots in this auction
-
#436Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.No longer availableDim. 75 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Sam Herciger“Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.
”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Jozef MousPeriod: 1896-1968“Koeien in de wei”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vaches dans le pré”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#239“Kasteelpark”. Met aquarel gehoogde tekening. Draagt een handtekening. Achteraan een toeschrijving aan de Gouve de Nuncques.
”Parc de château”. Un dessin rehaussé d’aquarelle. Porte une signature. Dédicace au dos au Gouve de Nuncques.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.
Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#333HummelTwee kinderen met paraplus. Onderaan gemerkt.
Deux enfants avec des parapluies. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#231B. C. Zheng“Muzikante met bloemenkroon”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Musicienne à la couronne aux fleurs”. Sculpture en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël anciennes.No longer availableEstimate: € 100 / 150

