Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.

Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.

A rattan garden set consisting of a table and 4 chairs from around 1930, painted white and with a glass top on the table.
Dim. 75 x 89 x 64 cm
SKU: 2410230565.
Categories: Design/vintage, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage mouth blown glass paper weights.
    No longer available
    Dim. 5,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #679
    Lladro

    ‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.

    'Preening crane', a Lladro sculpture, model number 01612 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #533
    Sèvres

    Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

    A pair of French porcelain lidded vases with pinecone ornament, floral decoration, and gilded details. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 21cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #215

    Een grote vintage luchter bestaande uit vele bloemen in parelmoer, 1 bloem ontbreekt en enkele blaadjes hebben lichte schade.

    A large vintage chandelier consisting of many mother-of-pearl flowers, 1 flower is missing and some leaves have minor damage.
    No longer available
    Dim. Ø 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691
    Lladro

    ‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.

    'Summer Stroll', a Lladro figurine, model number 7611 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.

    A copper scale model of a Viking ship on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 38 x l 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.

    A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #344
    Lladro

    ‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.

    "Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #668
    Cosack Leuchten

    Een lot van 2 vintage lampen waaronder een chrome model vermoedelijk van fabrikant Cosack Leuchten en een glazen plafondlamp.

    A lot of 2 vintage lamps including a chrome model, presumably by manufacturer Cosack Leuchten, and a glass ceiling lamp.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673

    Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.

    A wall clock with a Dinantery frame in a thick wooden casing.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.

    A crystal Marie Therese chandelier with 8 arms and light points.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #697

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage hand-blown multi-colored glass paperweight balls.
    No longer available
    Dim. 7,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #335

    Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.

    To be rewired: a Marie-Therese chandelier with 5 arms.
    No longer available
    Dim. h 40 Ø58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #687
    Lladro

    ‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.

    "‘Can I play’: a Lladro figurine, model number 7610, in its original packaging."
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #175
    NAPAKO

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, porseleinen socket en melkglazen bol. Gemerkt Napako, medio 1960.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome-plated rod, porcelain socket, and milk glass globe. Marked Napako, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 100 x Ø42cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #674

    Een goudkleurige schouwklok op batterij met 2 putti’s achtervolgd door een gans.

    A gold-colored battery-operated mantel clock with 2 putti being chased by a goose.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #125

    Een bronzen luchter met 3 engelen, met 9 lichtpunten en glazen blakers in de vorm van roosjes.

    A bronze chandelier with 3 angels, featuring 9 light points and glass candle holders shaped like roses.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 79 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #683
    Lladro

    ‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.

    "For a perfect performance, a Lladro figurine, model number 07641 in original packaging."
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #394

    “Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.

    "Godendeemstering IV". A color etching on paper. Titled and signed outside the plate, numbered 4/5.
    No longer available
    Dim. 38 x 35cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623
    Thulin

    Een meerkleurige Art Deco vaas, onderaan gemerkt toegeschreven aan Thulin faïence.

    A multicolored Art Deco vase, marked at the bottom attributed to Thulin faïence.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Fernand Venckeleer

    “Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.

    "Still life with stoneware and teapot." Oil on canvas. Signed. Various small paint flakes missing.
    No longer available
    Dim. 78 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641
    Lladro

    ‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.

    "Nippon Lady", a Lladro figurine, model number 5327 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364

    Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.

    A lot of four different crystal glasses, we add a crystal decanter, blue in the mass.
    No longer available
    Dim. h +- 15 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #127

    Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.

    An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 33 x 53cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #276

    Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met getorste poten en leeuwenkop ornamenten in Louis XIII stijl. Gestoffeerde rug en zitting met floraal decor en jachthoorn details.

    A carved oak armchair with twisted legs and lion head ornaments in the Louis XIII style. Upholstered back and seat with floral decor and hunting horn details.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 x 67cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #96
    Godin

    Een handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.

    A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.
    No longer available
    Dim. 50 x 69 x 69cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #622

    “Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 77 x 58cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #689

    Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.

    A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218

    Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.

    A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #665

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.

    A set of 3 side tables in English style with veneered tops.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More