Similar lots by type
-
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available
Other lots in this auction
-
#665EcuadorEen halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.
Collier en argent 925‰ aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 67,26 gEstimate: € 60 / 100 -
#435Twee halssnoeren van zwarte koraal.
Deux colliers en corail noir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#575Peru IlariaEen slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 64,53 gEstimate: € 80 / 150 -
#37Een XIXe eeuwse bronzen kan.
Verseuse en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een lot van drie kleine houten kistjes, waarbij één met drie kleine laden.
Lot de trois coffrets en bois, dont un à trois petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#254Alexandre Louis LionPeriod: 1823 - 1852“Het reveille”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd.
“Le réveille”. Huile sur panneau en acajou. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425EthiopieEen halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.
Collier en bois, corne, résine, corail et pierres naturelles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#63Een kruik van Duits steengoed. XIXe eeuw.
Cruche en grès allemand. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#202Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Het Kasteel van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Le Château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#722Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.
Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#360Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#355Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120


