Other lots by Delvaux, Bruxelles
#168Delvaux, Bruxelles
Een schoudertas van zwart leder en toile de cuir.
#138Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas, model ‘Souvereign’.
Un sac à main en cuir noir, modèle 'Souvereign'.No longer availableEstimate: € 240/260
#316Kayseri
Karpet van zijde met gouddraad. Dierenmotieven en met tekst in de boord.
#367
Een Afrikaans houten beeld in de vorm van drie figuren.
#8Studio Cristal
#418
#572Val Saint Lambert
#426
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#192Martha Bosmans
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x67cmEstimate: € 120/200 -
#260
Een paar 18 K geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
Une paire de bagues en or jaune 18 carats serties de cinq petits diamants.No longer availableDim. 1,37 gEstimate: € 120/150 -
#310
Een Spaanse triptiek met benen heiligenbeelden in reliëf.
#174Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
Jeune homme au chapeau. Huile sur panneau. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#109Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Visschers Booten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#564
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.No longer availableDim. 62 x 82 cmEstimate: € 40/50