Other lots in this auction
-
#440Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160 / 180 -
#578Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op achtergrond van plantenmotieven.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 220 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284“Doorkijk in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Vue à travers la forêt . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Een messingen kruisbeeld.
Un crucifix en laiton.No longer availableDim. h; 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#271Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#18Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.
Un lot de biscuit, composé d'un groupe avec un homme et une femme avec une brouette, un garçon avec un chien et une fille avec un chat et un groupe d'une mère et son enfant sur une chaise longue. Le dernier avec une fissure À l'arrière.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#691Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
Une collection de figurines de biscuits multicolores.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252Theo De Cooremeter“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 105 x 102 cmEstimate: € 150 / 200




