Other lots in this auction
-
#452Kunichika ToyoharaPeriod: 1835 - 1900“Babysitting”. Een Japanse houtsnede. Met zegel van het jaar van de os. Gesigneerd. Uitgegeven 1865.
Baby-sitting . Une gravure sur bois japonaise. Avec le sceau de l'année du bœuf. Signé. Publié en 1865.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een driedelig klokstel van roze marmer en messing in Napoleon III-stijl, bestaande uit een kolompendule en twee twee-armige kandelaars. Met slinger en sleutel.
Ensemble d'horloge en trois pièces de marbre rose et laiton de style Napoléon III, composé d'une pendule à colonnes et de deux bougeoirs à deux bras. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 34 & 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#342Een lot van vijftien wijwatervaatjes van porselein, aardewerk en biscuit. Diverse leeftijden. Eén met barst en één met schilfer
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#579“New York”. Een print op doek.
New York . Une estampe sur toile.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#667“Waterdraagster” & “Herdertje met panfluit”. Twee beeldjes van Spaans porselein. Niet gemerkt.
Water Carrier & Shepherd with Pan Flute . Deux figurines en porcelaine espagnole. Non marqué.No longer availableDim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#53Een paar deels goudgepatineerde plaasteren meisjesbustes naar Van Vaerenbergh.
Une paire de bustes de filles en plâtre partiellement patiné or d'après Van Vaerenbergh.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#497Ernest ChiwaridzoEen personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 14,12 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#256Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Une paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 35 cmEstimate: € 150 / 180 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100 / 150 -
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250




