Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.
Dim. 30 x 26 cm
SKU: 2306200138.
Category: Icoon.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800
  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #213

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #173

    Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.

    Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.
    No longer available
    Dim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #193

    “Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #183

    “Moeder Gods”. Een Russische icoon.

    Mère de Dieu . Une icône russe.
    No longer available
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 420 / 460

Other lots in this auction

  • #477

    Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.

    Un fléau antique et une fourche. En montants métalliques.
    No longer available
    Dim. h: 146 & 188 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw. Gesigneerd ‘P. Allen’.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau dans l'esprit du XVIIème siècle. Signée P. Allen .
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #42
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.

    Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.

    Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    “Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’

    Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #412

    Een paar smeedijzeren vuurbokken.

    Une paire de chenets en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #650

    Een kleine gefineerde niervormige commode met drie laden, een wit marmeren blad en versierd met bronsbeslag.

    Une petite commode en forme de rein plaqué avec trois tiroirs, un dessus en marbre blanc et décoré de garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. 75 x 66 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    Een houten vlaggenstokhouder met houten voorplaat in de vorm van het wapenschild van de Franse Republiek. Met negen houders. We voegen er drie vlaggenstokken met Franse vlaggen aan toe.

    Ecusson de la République Française avec trois drapeaux.
    No longer available
    Dim. : 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572
    Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.

    La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 75 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #99
    Jean Pons

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées sur 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #579

    Een kristallen sac-à-perles.

    Un sac à perles en cristal.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #781

    Een lot geslepen en gekleurd Boheems kristal, bestaande uit een coupe met brede rand, een schaal en een dekselpot.

    Lot de cristal de Bohême taillé et coloré, composé d'une section à larges bords, d'un bol et d'un pot couvert.
    No longer available
    Dim. Ø: 10; 18 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More