Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.

Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.
Dim. 30 x 26 cm
SKU: 2306200138.
Category: Icoon.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #183

    “Moeder Gods”. Een Russische icoon.

    Mère de Dieu . Une icône russe.
    No longer available
    Dim. 35 x 31 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #193

    “Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #173

    Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.

    Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.
    No longer available
    Dim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #213

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #223

    “De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.

    La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 660 / 800

Other lots in this auction

  • #438

    Een vaas van Booms glas met goudopleg.

    Un vase en verre de Boom avec peinture d'or.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Een paar wandkandelaars.

    Une paire d'appliques murales.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #707
    Volkstedt

    “Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.

    Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een lot gekleurd Italiaans glaspasta, bestaande uit een coupe op voet, een hangjardinière (randschilfers) en een vaas.

    Lot de pâte de verre italienne colorée, composée d'une coupe à pied, d'une jardinière suspendue (éclats au bord) et d'un vase.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #664

    “De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.

    De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #771

    Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #808

    Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.

    Table à petit déjeuner ronde en acajou.
    No longer available
    Dim. Ø: 79 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #142
    Werner Labarque

    “Rustende boer in het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Agriculteur au repos dans le champ . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Een époque vaas met Louis XV motief van vergulde geschilderde takken.

    Un vase d'époque avec un motif Louis XV de branches peintes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en Ceylon 16 saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids de ± 1 ct. Et de 16 saphirs de Ceylan d'un poids de ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 14,70 g
    Estimate: € 2200 / 2400
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More