Similar lots by type
-
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#193“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750 / 800 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700
Other lots in this auction
-
#428Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#508Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Een 18 karaats geel gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une alliance en or jaune 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 550 / 650 -
#573Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#232Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.
Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162L. Vanaerschot“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#633Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#812Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#23CleyberghEen handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.No longer availableDim. h: 16 cm Ø 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#131Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.
Une paire de chiens assis sur des coussins. Poterie multicolore, décorée de décor floral et d'ornements en bronze. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 130 / 160 -
#46Een klein eikenhouten eendeurskastje op sledepoten.
Une petite armoire à une porte en chêne sur patins.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450


