#299Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème doublés bleu et taillés.No longer availableDim. h: 17 - 17,5 cm Ø 12 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#493Goebel, Germany“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
#457Denise“Liggend naakt.” Sculptuur in gips. Gesigneerd.
#503Goebel, Germany“Sturmläuten”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1990. No. 487.
#49Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht” & “Windmolen”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme" & "Moulin à vent". Deux tableaux, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cm & 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#162Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#485Victoria Ashlea Originals by Goebel“Trudie”. Een porseleinen pop met muziekdoos. Genummerd 198/200.
" Trudie ". Poupée en porcelaine avec boîte à musique. Numérotée 198/200.No longer availableDim. H:47cmEstimate: € 80 / 100 -
#429“Abstracte familie.” Acryl op paneel. Draagt monogram.
"Famille abstraite." Acrylique sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 70