Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#30
Vier 18 karaats geel gouden trouwringen. (één gebroken).
Quatre alliances en or jaune 18 ct (une cassée).No longer availableDim. 10,66 gEstimate: € 200/300 -
#274
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd meisjesportet. XIXe eeuw.
Plaquette en porcelaine représentant un portrait de jeune fille peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 80/120 -
#788
“André Breton. La beauté convulsive”. Kunstboek. Ed. Centre Georges Pompidou, 1991.
“André Breton. La beauté convulsive”. Livre d’art. Ed. Centre Georges Pompidou, 1991.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#511
Lot stripverhalen. Merho. Kiekeboe nrs. 5, 14, 18, 25, 26, 32, 34, 41, 46, 50 (jaren 90). Marc Sleen. Nero. “Het Vredesoffensief van Nero” (kaft gelost, 1958), “Het Zeespook” (erg gelezen, 1962), “De Driedubbel Gestreepte” (slechte rug, 1e druk, 1963), “De Krabbekokers” (redelijk, 1e druk, 1964), “Het Rattenkasteel” (slechte staat, 1957). Bosschaert-Legendre. Sam. “Metaal, Kei Tof!” (goed, 1994). Roba. “60 gags van Bollie en Billie” (redelijk, 1964). En 17 andere.
Lot de bandes dessinées. Merho. Kiekeboe n°. 5, 14, 18, 25, 26, 32, 34, 41, 46, 50 (années 90). Marc Sleen. Nero. “Het Vredesoffensief van Nero” (couverture détaché, 1958), “Het Zeespook” (très usé, 1962), “De Driedubbel Gestreepte” (mauvais dos, 1e éd., 1963), “De Krabbekokers” (acceptable, 1e éd., 1964), “Het Rattenkasteel” (mauvais état, 1957). Bosschaert-Legendre. Sam. “Metaal, Kei Tof!” (bon, 1994). Roba. “60 gags van Bollie en Billie” (acceptable, 1964). Et 17 autres.(..)No longer availableEstimate: € 40/60 -
#437
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende vazen (waarvan één met vergulde montuur) en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillé incolore comprenant trois vases différents, dont un à monture doré, et une bonbonnière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20/25 -
#388
Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.
Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#507Lima
Een treinstel in oorspronkelijke doos met locomotief, wagons, rails, station enz.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, station etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#722
“Bloemenstilleven met peren”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#484Shoichi Hasegawa
“Village dans l’ombre.” Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 26/99.
“Village dans l’ombre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 26/99 hors planche.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#32Tytgat
“Brabofontein te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Fontaine de Brabo à Anvers”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 15/20 -
#339G. Weymaere
“Brugge, met zwanen op het Minnewater”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit pont et cygnes à Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/140