#709
Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
#699Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#643
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#728
#608
#741
Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#475
#490Fassianos, Daum France
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#587
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Alphons VermeirPeriod: 1905 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#439
Negen boeken m.b.t. de schilderkunst. Allen uitgegeven door Soubry.
#47
Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
#492
#535A. Six
“Molenzicht” & “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Vue d’un moulin” et “Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 38 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553
Bronzen buste.
Buste en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 250 / 280 -
#692
Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#110
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#85
#264Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Man in interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 80 / 120