#704Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.
Une icône russe du XIXième siècle. La peinture et l’encadrement en plâtre sont en mauvais état.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een Russisch icoon met vier heiligen. In kader met plexiglas. Omstreeks 1800.
Une icône de Russie et quatre Saints. Dans un cadre.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 320 / 400
#202Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
#779Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
#94“Bloemenvaas”. Olieverf op koper.
”Vase à fleurs”. Huile sur cuivre.No longer availableDim. 66 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#726Een grenenhouten archiefmeubel met tien laden.
Meuble à archives en sapin ouvrant à dix tiroirs.No longer availableDim. H. 130x125x83,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#729MillsEen paar handgekleurde gravures met plantenafbeeldingen. Engeland, XIXde eeuw
Deux gravures représentant des plantes, mise en couleur faite à la main.No longer availableDim. 18 x 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#525Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.
Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#533Een dekselvaas van celadonporselein, op houten sokkel en gemonteerd als sfeerlamp.
Un vase à couvercle en porcelaine Céladon, sur un socle en bois, monté en lampe.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#130Een 18 karaats geel gouden herinneringsring. J.F. Kennedy 1961-1963.
Une bague souvenir en or blanc et jaune 18 ct. J.F. Kennedy 1961-1963.No longer availableDim. 8,81 gEstimate: € 200 / 300 -
#456ExcelsiorEen oude reiskoffer.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000